Datasheet Ro
  |   Home   |   Producatori   |   Dupa Functii   |  

Denumire componenta, descriere, producator:    
Salt rapid la:   1N  2N  2SA  2SC  74  AD  BA  BC  BD  BF  BU  CXA  HCF  IRF  KA  KIA  LA  LM  MC  NE  ST  STK  TDA  TL  UA  
  LM317   LM339   MAX232   NE555   LM324   8051   7805   2N3055   LM358   2N2222   74LS138   TDA7294   TL431   IRF540   1N4148   AD590



Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 23535 | 23536 | 23537 | 23538 | 23539 | 23540 | 23541 | 23542 | 23543 | 23544 | 23545 | >>
Nr.NumeDescriereProducator
941561NX8560SJ630-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1563.047 nm. Frecvență 191.80 THz. SC UPC conector.NEC
941562NX8561JCInGaAsP STRAINED DC-PBH LASER DIODE MODULE 1 625 nm TELEMETRY APPLICATIONNEC
941563NX8561JC1 510 nm OPTICAL FIBER COMMUNICATIONS InGaAsP STRAINED MQW DC-PBH LASER DIODE MODULENEC
941564NX8561JD1 480 nm EDFA APPLICATION InGaAsP STRAINED MQW DC-PBH LASER DIODE MODULENEC
941565NX8562LB1 550 nm CW LIGHT SOURCE InGaAsP STRAINED MQW-DFB LASER DIODE MODULENEC
941566NX8562LB1 510 nm OPTICAL FIBER COMMUNICATIONS InGaAsP STRAINED MQW DC-PBH LASER DIODE MODULENEC
941567NX8562LBInGaAsP STRAINED DC-PBH LASER DIODE MODULE 1 625 nm TELEMETRY APPLICATIONNEC
941568NX8562LB1 480 nm EDFA APPLICATION InGaAsP STRAINED MQW DC-PBH LASER DIODE MODULENEC
941569NX8562LBCW LIGHT SOURCE InGaAsP STRAINED MQW-DFB LASER DIODE MODULE FOR D-WDM APPLICATIONSNEC
941570NX8562LB-BA1 550 nm CW LIGHT SOURCE InGaAsP STRAINED MQW-DFB LASER DIODE MODULENEC
941571NX8562LB-CA1 550 nm CW LIGHT SOURCE InGaAsP STRAINED MQW-DFB LASER DIODE MODULENEC
941572NX8562LB279-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1527.99 nm. Frecvență 196.20 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941573NX8562LB287-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1528.77 nm. Frecvență 196.10 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941574NX8562LB295-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1529.55 nm. Frecvență 196.00 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941575NX8562LB303-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1530.33 nm. Frecvență 195.90 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941576NX8562LB311-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1531.11 nm. Frecvență 195.80 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941577NX8562LB318-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1531.89 nm. Frecvență 195.70 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941578NX8562LB326-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1532.68 nm. Frecvență 195.60 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941579NX8562LB334-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1533.46 nm. Frecvență 195.50 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941580NX8562LB342-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1534.25 nm. Frecvență 195.40 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941581NX8562LB350-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1535.03 nm. Frecvență 195.30 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941582NX8562LB358-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1535.82 nm. Frecvență 195.20 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941583NX8562LB366-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1536.60 nm. Frecvență 195.10 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941584NX8562LB373-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1537.39 nm. Frecventa 195,00 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941585NX8562LB381-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1538.18 nm. Frecvență 194.90 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941586NX8562LB389-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1538.97 nm. Frecvență 194.80 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941587NX8562LB397-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1539.76 nm. Frecvență 194.70 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941588NX8562LB405-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1540.55 nm. Frecvență 194.60 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941589NX8562LB413-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1541.34 nm. Frecvență 194.50 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941590NX8562LB421-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1542.14 nm. Frecvență 194.40 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941591NX8562LB429-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1542.93 nm. Frecvență 194.30 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941592NX8562LB437-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1543.73 nm. Frecvență 194.20 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941593NX8562LB445-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1544.52 nm. Frecvență 194.10 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941594NX8562LB453-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1545.32 nm. Frecvență 194.00 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941595NX8562LB461-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1546.11 nm. Frecvență 193.90 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941596NX8562LB469-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1546.91 nm. Frecvență 193.80 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941597NX8562LB477-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1547.71 nm. Frecvență 193.70 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941598NX8562LB485-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1548.51 nm. Frecvență 193.60 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941599NX8562LB4904-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1590.41 nm. Frecvență 188.50 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
941600NX8562LB493-BACW InGaAsP MQW DFB modul diode laser pentru aplicații DWDM (20 mW min). ITU-T lungime de undă 1549.31 nm. Frecvență 193.50 THz. Sol anod. Conector FC-PC.NEC
Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 23535 | 23536 | 23537 | 23538 | 23539 | 23540 | 23541 | 23542 | 23543 | 23544 | 23545 | >>
English Version for this page Version franaise pour cette page Deutsche Version fr diese Seite Versione italiana per questa pagina Versin espaola para esta pgina Verso portuguese para esta pgina




© 2018 - www Datasheet Catalog net