Datasheet Ro
  |   Home   |   Producatori   |   Dupa Functii   |  

Denumire componenta, descriere, producator:    
Salt rapid la:   1N  2N  2SA  2SC  74  AD  BA  BC  BD  BF  BU  CXA  HCF  IRF  KA  KIA  LA  LM  MC  NE  ST  STK  TDA  TL  UA  
  LM317   LM339   MAX232   NE555   LM324   8051   7805   2N3055   LM358   2N2222   74LS138   TDA7294   TL431   IRF540   1N4148   AD590



Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 23531 | 23532 | 23533 | 23534 | 23535 | 23536 | 23537 | 23538 | 23539 | 23540 | 23541 | >>
Nr.NumeDescriereProducator
941401NX8560SJ307-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1530.725 nm. Frecvență 195.85 THz. SC UPC conector.NEC
941402NX8560SJ311-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1531.116 nm. Frecvență 195.80 THz. -FC UPC conector.NEC
941403NX8560SJ311-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1531.116 nm. Frecvență 195.80 THz. SC UPC conector.NEC
941404NX8560SJ315-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1531.507 nm. Frecvență 195.75 THz. -FC UPC conector.NEC
941405NX8560SJ315-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1531.507 nm. Frecvență 195.75 THz. SC UPC conector.NEC
941406NX8560SJ318-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1531.898 nm. Frecvență 195.70 THz. -FC UPC conector.NEC
941407NX8560SJ318-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1531.898 nm. Frecvență 195.70 THz. SC UPC conector.NEC
941408NX8560SJ322-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1532.290 nm. Frecvență 195.65 THz. -FC UPC conector.NEC
941409NX8560SJ322-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1532.290 nm. Frecvență 195.65 THz. SC UPC conector.NEC
941410NX8560SJ326-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1532.681 nm. Frecvență 195.60 THz. -FC UPC conector.NEC
941411NX8560SJ326-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1532.681 nm. Frecvență 195.60 THz. SC UPC conector.NEC
941412NX8560SJ330-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1533.073 nm. Frecvență 195.55 THz. -FC UPC conector.NEC
941413NX8560SJ330-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1533.073 nm. Frecvență 195.55 THz. SC UPC conector.NEC
941414NX8560SJ334-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1533.465 nm. Frecvență 195.50 THz. -FC UPC conector.NEC
941415NX8560SJ334-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1533.465 nm. Frecvență 195.50 THz. SC UPC conector.NEC
941416NX8560SJ338-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1533.873 nm. Frecvență 195.45 THz. -FC UPC conector.NEC
941417NX8560SJ338-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1533.873 nm. Frecvență 195.45 THz. SC UPC conector.NEC
941418NX8560SJ342-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1534.250 nm. Frecvență 195.40 THz. -FC UPC conector.NEC
941419NX8560SJ342-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1534.250 nm. Frecvență 195.40 THz. SC UPC conector.NEC
941420NX8560SJ346-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1534.643 nm. Frecvență 195.35 THz. -FC UPC conector.NEC
941421NX8560SJ346-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1534.643 nm. Frecvență 195.35 THz. SC UPC conector.NEC
941422NX8560SJ350-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1535.036 nm. Frecvență 195.30 THz. -FC UPC conector.NEC
941423NX8560SJ350-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1535.036 nm. Frecvență 195.30 THz. SC UPC conector.NEC
941424NX8560SJ354-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1535.429 nm. Frecvență 195.25 THz. -FC UPC conector.NEC
941425NX8560SJ354-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1535.429 nm. Frecvență 195.25 THz. SC UPC conector.NEC
941426NX8560SJ358-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1535.822 nm. Frecvență 195.20 THz. -FC UPC conector.NEC
941427NX8560SJ358-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1535.822 nm. Frecvență 195.20 THz. SC UPC conector.NEC
941428NX8560SJ362-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1536.216 nm. Frecvență 195.15 THz. -FC UPC conector.NEC
941429NX8560SJ362-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1536.216 nm. Frecvență 195.15 THz. SC UPC conector.NEC
941430NX8560SJ366-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1536.643 nm. Frecvență 195.10 THz. -FC UPC conector.NEC
941431NX8560SJ366-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1536.643 nm. Frecvență 195.10 THz. SC UPC conector.NEC
941432NX8560SJ370-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1537.003 nm. Frecvență 195.05 THz. -FC UPC conector.NEC
941433NX8560SJ370-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1537.003 nm. Frecvență 195.05 THz. SC UPC conector.NEC
941434NX8560SJ373-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1537.397 nm. Frecventa 195,00 THz. -FC UPC conector.NEC
941435NX8560SJ373-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1537.397 nm. Frecventa 195,00 THz. SC UPC conector.NEC
941436NX8560SJ377-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1537.792 nm. Frecvență 194.95 THz. -FC UPC conector.NEC
941437NX8560SJ377-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1537.792 nm. Frecvență 194.95 THz. SC UPC conector.NEC
941438NX8560SJ381-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1538.186 nm. Frecvență 194.90 THz. -FC UPC conector.NEC
941439NX8560SJ381-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1538.186 nm. Frecvență 194.90 THz. SC UPC conector.NEC
941440NX8560SJ385-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1538.581 nm. Frecvență 194.85 THz. -FC UPC conector.NEC
Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 23531 | 23532 | 23533 | 23534 | 23535 | 23536 | 23537 | 23538 | 23539 | 23540 | 23541 | >>
English Version for this page Version franaise pour cette page Deutsche Version fr diese Seite Versione italiana per questa pagina Versin espaola para esta pgina Verso portuguese para esta pgina




© 2018 - www Datasheet Catalog net