Datasheet Ro
  |   Home   |   Producatori   |   Dupa Functii   |  

Denumire componenta, descriere, producator:    
Salt rapid la:   1N  2N  2SA  2SC  74  AD  BA  BC  BD  BF  BU  CXA  HCF  IRF  KA  KIA  LA  LM  MC  NE  ST  STK  TDA  TL  UA  
  LM317   LM339   MAX232   NE555   LM324   8051   7805   2N3055   LM358   2N2222   74LS138   TDA7294   TL431   IRF540   1N4148   AD590



Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 23530 | 23531 | 23532 | 23533 | 23534 | 23535 | 23536 | 23537 | 23538 | 23539 | 23540 | >>
Nr.NumeDescriereProducator
941361NX8560LJ533-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1553.32 nm. Frecvență 193.00 THz. SC UPC conector.NEC
941362NX8560LJ541-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1554.13 nm. Frecvență 192.90 THz. -FC UPC conector.NEC
941363NX8560LJ541-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1554.13 nm. Frecvență 192.90 THz. SC UPC conector.NEC
941364NX8560LJ549-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1554.94 nm. Frecvență 192.80 THz. -FC UPC conector.NEC
941365NX8560LJ549-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1554.94 nm. Frecvență 192.80 THz. SC UPC conector.NEC
941366NX8560LJ557-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1555.74 nm. Frecvență 192.70 THz. -FC UPC conector.NEC
941367NX8560LJ557-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1555.74 nm. Frecvență 192.70 THz. SC UPC conector.NEC
941368NX8560LJ565-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1556.55 nm. Frecvență 192.60 THz. -FC UPC conector.NEC
941369NX8560LJ565-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1556.55 nm. Frecvență 192.60 THz. SC UPC conector.NEC
941370NX8560LJ573-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1557.36 nm. Frecvență 192.50 THz. -FC UPC conector.NEC
941371NX8560LJ573-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1557.36 nm. Frecvență 192.50 THz. SC UPC conector.NEC
941372NX8560LJ581-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1558.17 nm. Frecvență 192.40 THz. -FC UPC conector.NEC
941373NX8560LJ581-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1558.17 nm. Frecvență 192.40 THz. SC UPC conector.NEC
941374NX8560LJ589-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1558.98 nm. Frecvență 192.30 THz. -FC UPC conector.NEC
941375NX8560LJ589-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1559.98 nm. Frecvență 192.30 THz. SC UPC conector.NEC
941376NX8560LJ597-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1559.79 nm. Frecvență 192.20 THz. -FC UPC conector.NEC
941377NX8560LJ597-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1559.79 nm. Frecvență 192.20 THz. SC UPC conector.NEC
941378NX8560LJ606-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1560.60 nm. Frecvență 192.10 THz. -FC UPC conector.NEC
941379NX8560LJ606-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1560.60 nm. Frecvență 192.10 THz. SC UPC conector.NEC
941380NX8560LJ614-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1561.41 nm. Frecvență 192.00 THz. -FC UPC conector.NEC
941381NX8560LJ614-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1561.41 nm. Frecvență 192.00 THz. SC UPC conector.NEC
941382NX8560LJ622-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1562.23 nm. Frecvență 191.90 THz. -FC UPC conector.NEC
941383NX8560LJ622-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1562.23 nm. Frecvență 191.90 THz. SC UPC conector.NEC
941384NX8560LJ630-BCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1563.04 nm. Frecvență 191.80 THz. -FC UPC conector.NEC
941385NX8560LJ630-CCEA modulator integrat diode laser InGaAsP MQW DFB 10 aplicații Gb / s DWDM. ITU-T lungime de undă 1563.04 nm. Frecvență 191.80 THz. SC UPC conector.NEC
941386NX8560MC-BCEA modulator integrat InGaAsP MQW DFB modul diode laser cu sofer pentru 10 aplicații Gb / s. -FC UPC conector.NEC
941387NX8560MC-CCEA modulator integrat InGaAsP MQW DFB modul diode laser cu sofer pentru 10 aplicații Gb / s. SC UPC conector.NEC
941388NX8560MCS-BCEA modulator integrat InGaAsP MQW DFB modul diode laser cu sofer pentru 10 aplicații Gb / s. -FC UPC conector.NEC
941389NX8560MCS-CCEA modulator integrat InGaAsP MQW DFB modul diode laser cu sofer pentru 10 aplicații Gb / s. SC UPC conector.NEC
941390NX8560SJ287-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1528.733 nm. Frecvență 196.10 THz. -FC UPC conector.NEC
941391NX8560SJ287-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1528.773 nm. Frecvență 196.10 THz. SC UPC conector.NEC
941392NX8560SJ291-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1529.163 nm. Frecvență 196.05 THz. -FC UPC conector.NEC
941393NX8560SJ291-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1529.163 nm. Frecvență 196.05 THz. SC UPC conector.NEC
941394NX8560SJ295-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1529.553 nm. Frecvență 196.00 THz. -FC UPC conector.NEC
941395NX8560SJ295-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1529.553 nm. Frecvență 196.00 THz. SC UPC conector.NEC
941396NX8560SJ299-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1529.953 nm. Frecvență 195.95 THz. -FC UPC conector.NEC
941397NX8560SJ299-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1529.953 nm. Frecvență 195.95 THz. SC UPC conector.NEC
941398NX8560SJ303-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1530.334 nm. Frecvență 195.90 THz. -FC UPC conector.NEC
941399NX8560SJ303-CCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1530.334 nm. Frecvență 195.90 THz. SC UPC conector.NEC
941400NX8560SJ307-BCEA modulator și monitor lungime de undă integrat 1550 nm MQW-DFB modul diode laser 10 / s aplicații Gb. ITU-T lungime de undă 1530.725 nm. Frecvență 195.85 THz. -FC UPC conector.NEC
Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 23530 | 23531 | 23532 | 23533 | 23534 | 23535 | 23536 | 23537 | 23538 | 23539 | 23540 | >>
English Version for this page Version franaise pour cette page Deutsche Version fr diese Seite Versione italiana per questa pagina Versin espaola para esta pgina Verso portuguese para esta pgina




© 2018 - www Datasheet Catalog net