Datasheet.Ro
  |   Acasă   |   Toți Producătorii   |   Categorii   |  
EN FR DE ES IT PT RU

   
Mergi la:   1N  2N  2SA  2SC  74  AD  BA  BC  BD  BF  BU  CXA  HCF  IRF  KA  KIA  LA  LM  MC  NE  ST  STK  TDA  TL  UA
  LM317   LM339   MAX232   NE555   LM324   8051   7805   2N3055   LM358   2N2222   74LS138   TDA7294   TL431   IRF540   1N4148   G45A


Datasheet-uri găsite :: 1675338
Pagina: << | 1495 | 1496 | 1497 | 1498 | 1499 | 1500 | 1501 | 1502 | 1503 | 1504 | 1505 | >>
Nr.NumeDescriereProducător
59961269-D-170-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 170 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59962269-D-180-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59963269-D-180-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
59964269-D-180-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59965269-D-180-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 180 mW. A = nici un conector.Agere Systems
59966269-D-180-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 180 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
59967269-D-180-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 180 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
59968269-D-180-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59969269-D-180-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
59970269-D-180-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59971269-D-190-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 190 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59972269-D-190-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 190 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
59973269-D-190-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 190 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59974269-D-190-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 190 mW. A = nici un conector.Agere Systems
59975269-D-190-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 190 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
59976269-D-190-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 190 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
59977269-D-190-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 190 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59978269-D-190-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 190 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
59979269-D-190-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 190 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59980269-D-200-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 200 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59981269-D-200-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 200 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
59982269-D-200-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 200 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59983269-D-200-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 200 mW. A = nici un conector.Agere Systems
59984269-D-200-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 200 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
59985269-D-200-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 200 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
59986269-D-200-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 200 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59987269-D-200-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 200 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
59988269-D-200-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 200 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59989269-D-210-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59990269-D-210-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
59991269-D-210-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59992269-D-210-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 210 mW. A = nici un conector.Agere Systems
59993269-D-210-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 210 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
59994269-D-210-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 210 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
59995269-D-210-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59996269-D-210-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
59997269-D-210-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
59998269-D-220-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
59999269-D-220-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
60000269-D-220-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
Datasheet-uri găsite :: 1675338
Pagina: << | 1495 | 1496 | 1497 | 1498 | 1499 | 1500 | 1501 | 1502 | 1503 | 1504 | 1505 | >>

View this page in english


© 2022    www.datasheetcatalog.com