Datasheet Ro
  |   Home   |   Producatori   |   Dupa Functii   |  

Denumire componenta, descriere, producator:    
Salt rapid la:   1N  2N  2SA  2SC  74  AD  BA  BC  BD  BF  BU  CXA  HCF  IRF  KA  KIA  LA  LM  MC  NE  ST  STK  TDA  TL  UA  
  LM317   LM339   MAX232   NE555   LM324   8051   7805   2N3055   LM358   2N2222   74LS138   TDA7294   TL431   IRF540   1N4148   AD590



Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 1018 | 1019 | 1020 | 1021 | 1022 | 1023 | 1024 | 1025 | 1026 | 1027 | 1028 | >>
Nr.NumeDescriereProducator
40881269-D-140-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 140 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
40882269-D-140-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 140 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40883269-D-140-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 140 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40884269-D-140-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 140 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40885269-D-150-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 150 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40886269-D-150-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 150 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40887269-D-150-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 150 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40888269-D-150-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 150 mW. A = nici un conector.Agere Systems
40889269-D-150-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 150 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
40890269-D-150-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 150 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
40891269-D-150-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 150 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40892269-D-150-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 150 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40893269-D-150-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 150 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40894269-D-160-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 160 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40895269-D-160-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 160 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40896269-D-160-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 160 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40897269-D-160-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 160 mW. A = nici un conector.Agere Systems
40898269-D-160-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 160 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
40899269-D-160-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 160 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
40900269-D-160-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 160 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40901269-D-160-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 160 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40902269-D-160-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 160 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40903269-D-170-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 170 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40904269-D-170-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 170 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40905269-D-170-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 170 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40906269-D-170-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 170 mW. A = nici un conector.Agere Systems
40907269-D-170-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 170 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
40908269-D-170-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 170 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
40909269-D-170-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 170 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40910269-D-170-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 170 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40911269-D-170-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 170 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40912269-D-180-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40913269-D-180-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40914269-D-180-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40915269-D-180-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 180 mW. A = nici un conector.Agere Systems
40916269-D-180-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 180 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
40917269-D-180-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. D - izolat, PMF. De funcționare putere de 180 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
40918269-D-180-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Nici un conector.Agere Systems
40919269-D-180-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40920269-D-180-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 180 mW. Izolat, PMF. Conector FC / APC.Agere Systems
Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 1018 | 1019 | 1020 | 1021 | 1022 | 1023 | 1024 | 1025 | 1026 | 1027 | 1028 | >>
English Version for this page Version franaise pour cette page Deutsche Version fr diese Seite Versione italiana per questa pagina Versin espaola para esta pgina Verso portuguese para esta pgina




© 2018 - www Datasheet Catalog net