Datasheet Ro
  |   Home   |   Producatori   |   Dupa Functii   |  

Denumire componenta, descriere, producator:    
Salt rapid la:   1N  2N  2SA  2SC  74  AD  BA  BC  BD  BF  BU  CXA  HCF  IRF  KA  KIA  LA  LM  MC  NE  ST  STK  TDA  TL  UA  
  LM317   LM339   MAX232   NE555   LM324   8051   7805   2N3055   LM358   2N2222   74LS138   TDA7294   TL431   IRF540   1N4148   AD590



Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 1006 | 1007 | 1008 | 1009 | 1010 | 1011 | 1012 | 1013 | 1014 | 1015 | 1016 | >>
Nr.NumeDescriereProducator
40401269-A-210-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40402269-A-210-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40403269-A-210-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40404269-A-210-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De funcționare putere de 210 mW. A = nici un conector.Agere Systems
40405269-A-210-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De funcționare putere de 210 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
40406269-A-210-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De funcționare putere de 210 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
40407269-A-210-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40408269-A-210-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40409269-A-210-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 210 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40410269-A-220-14XX-APompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig 220 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40411269-A-220-14XX-BPompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig 220 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40412269-A-220-14XX-CPompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig 220 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40413269-A-220-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40414269-A-220-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40415269-A-220-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40416269-A-220-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De operare de putere 220 mW. A = nici un conector.Agere Systems
40417269-A-220-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De operare de putere 220 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
40418269-A-220-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De operare de putere 220 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
40419269-A-220-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40420269-A-220-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40421269-A-220-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 220 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40422269-A-230-14XX-APompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig 230 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40423269-A-230-14XX-BPompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig 230 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40424269-A-230-14XX-CPompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig 230 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40425269-A-230-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 230 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40426269-A-230-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 230 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40427269-A-230-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 230 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40428269-A-230-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De operare de putere 230 mW. A = nici un conector.Agere Systems
40429269-A-230-F1480-B1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De operare de putere 230 mW. B = SC conector / APC.Agere Systems
40430269-A-230-F1480-C1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De operare de putere 230 mW. Conector C = FC / APC.Agere Systems
40431269-A-230-M-14XX-ADFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 230 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40432269-A-230-M-14XX-BDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 230 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40433269-A-230-M-14XX-CDFB, modul cu laser pompa multimode. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De operare de putere 230 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40434269-A-240-14XX-APompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig de 240 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40435269-A-240-14XX-BPompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig de 240 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40436269-A-240-14XX-CPompa modul cu laser cu fibra de grilaj. Disponibil cu fibra de răzuirea pentru stabilitate lungime de undă (1420 nm - 1510 nm). Putere Operatig de 240 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40437269-A-240-D-14XX-ADFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 240 mW. Nonisolated, SMF. Nici un conector.Agere Systems
40438269-A-240-D-14XX-BDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 240 mW. Nonisolated, SMF. Conector SC / APC.Agere Systems
40439269-A-240-D-14XX-CDFB, singur modul cu laser pompă mod. Perfoprmance lungime de undă stabil în 1420 nm până la 1510 nm (lungime de undă 14xx). De funcționare putere de 240 mW. Nonisolated, SMF. Conector FC / APC.Agere Systems
40440269-A-240-F1480-A1480 nm pompa modul cu laser. A - nonisolated, SMF. De funcționare putere de 240 mW. A = nici un conector.Agere Systems
Datasheet-uri gasite :: 1351360Pagina: << | 1006 | 1007 | 1008 | 1009 | 1010 | 1011 | 1012 | 1013 | 1014 | 1015 | 1016 | >>
English Version for this page Version franaise pour cette page Deutsche Version fr diese Seite Versione italiana per questa pagina Versin espaola para esta pgina Verso portuguese para esta pgina




© 2018 - www Datasheet Catalog net